logotype
23 -October -2020 - 01:07

JBR

Kam jsme se to dostali???

V dnešních novinkách se objevil článek,že někdo vážně zranil motorkáře střelnou zbraní.Nevím,za jakých podmínek to bylo,ale když už myslivec zavraždil trampa,který spal na louce  a nic se mu nestane,mělo by to někoho zodpovědného zajímat.Co mě však zamrazilo více,jsou komentáře pisálků a počty souhlasných kliků.Už jsme opravdu tak hluboko klesli?Toť ovoce sdělovacích prostředků v čele s komunistickou Českou televizí.

Jan Kolár, Havlíčkův Brod
Dnes 13:25
Motorkář na louce? I když takové řešení neschvaluji, vůbec se tomu nedivím. To, co tady tahle sebranka se spalovacími motory vyvádí, už je dávno za hranou. A stát, který si platíme, nás před řáděním těchto šílenců neochrání. Takže co? Nechat se od nich donekonečna deptat? Jsou ještě lidé, kteří mají svou hrdost. A jestli s tím má někdo problém, tak ať místo následku už laskavě začne řešit příčinu!!! Tihle jezdci všichni do jednoho patří do blázinců a kriminálů, likvidační pokuty a tresty v podobě tvrdé manuální práce. To jediné si zaslouží, za to terorizování okolí kraválem, za ty škody na cizím majetku, za to zlo, které rozsévají kudy projedou.
Miroslav Ottomanský, Praha
Dnes 13:23
Děkujeme statečnému střelci!!! Smrt a pekelná muka všem motorkářům! Za donebevolající teror páchaný na bezbranných (tedy ty hlučící bestie jsou přesvědčeny, že ostatní živé bytosti jsou bezbranné, ale zjevně se najdou neohrožení bojovníci).

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2020  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat