logotype
23 -October -2020 - 02:10

JBR

1+1 nejsou vždycky 2

Ahoj všichni.

Dovolím si v současné absenci endura  malé srovnání .

Jak se jezdilo v roce 1996 a dnes.Jen pro ty mladší,tehdy se nejezdil endurotest,ale ,,crosscountry test a obzvláště v první reportáži jsou vidět rozdílná pojetí tehdejších testů oproti dnešním testům.Které jsou hezčí ať každý posoudí sám.Jen si nedovedu představit,že bych ten starší musel šlapat před závodem pěšky.

p.s. ten Roman Michalek je náš mistr světa Roman Michalík

Zdravím HOnza Benda

https://www.youtube.com/watch?v=5tbNjhTBYHU

https://www.youtube.com/watch?v=eGlW7H51w9E

Motocyklová soutěž zrušena

I přesto,že mám již vše připraveno  na podzimní soutěž enduro ve Strážovicích ,jsme se po zralé úvaze rozhodli soutěž zrušit a přesunout ji na jaro 2021.Pokud to bude možné,pojede se jako kontrolní závod JBR enduro teamu Pačejov v březnu.Toto rozhodnutí je konečné a mrzí nás,že si několik výživných nových úseků,které jsme pro vás připravili,neužijete.Byla by to určitě super estráda a tentokráte Bendoviny i z dílny  Bendy ml..Zatáhly jsme soutěž i do úseku bývalé motocyklové soutěže z roku 2000.Tak snad jaro 2021.

Čekalo se na zveřejnění vládního nařízení a to je tu.Nechceme se vystavovat případným sankcím a pokutám.

Zdravím všechny Honza Benda

S omluvou Jan Benda  

Enduro Strážovice 2020

Vzhledem ke zhuštění termínů závodů je stanoveno datum terenní motocyklové  soutěže Enduro Strážovice u Pačejova na 24.10.2020. 

Je možné,že se datum soutěže přesune na 7.11.2020.Přednost startu dostanou  jezdci ,kteří upřednostnili tento závod minulý rok na podzim oproti jiným akcím.

Začínáme s přípravou.

Zdraví Honza Benda

Kam jsme se to dostali???

V dnešních novinkách se objevil článek,že někdo vážně zranil motorkáře střelnou zbraní.Nevím,za jakých podmínek to bylo,ale když už myslivec zavraždil trampa,který spal na louce  a nic se mu nestane,mělo by to někoho zodpovědného zajímat.Co mě však zamrazilo více,jsou komentáře pisálků a počty souhlasných kliků.Už jsme opravdu tak hluboko klesli?Toť ovoce sdělovacích prostředků v čele s komunistickou Českou televizí.

Jan Kolár, Havlíčkův Brod
Dnes 13:25
Motorkář na louce? I když takové řešení neschvaluji, vůbec se tomu nedivím. To, co tady tahle sebranka se spalovacími motory vyvádí, už je dávno za hranou. A stát, který si platíme, nás před řáděním těchto šílenců neochrání. Takže co? Nechat se od nich donekonečna deptat? Jsou ještě lidé, kteří mají svou hrdost. A jestli s tím má někdo problém, tak ať místo následku už laskavě začne řešit příčinu!!! Tihle jezdci všichni do jednoho patří do blázinců a kriminálů, likvidační pokuty a tresty v podobě tvrdé manuální práce. To jediné si zaslouží, za to terorizování okolí kraválem, za ty škody na cizím majetku, za to zlo, které rozsévají kudy projedou.
Miroslav Ottomanský, Praha
Dnes 13:23
Děkujeme statečnému střelci!!! Smrt a pekelná muka všem motorkářům! Za donebevolající teror páchaný na bezbranných (tedy ty hlučící bestie jsou přesvědčeny, že ostatní živé bytosti jsou bezbranné, ale zjevně se najdou neohrožení bojovníci).
2020  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat