logotype
18 -May -2021 - 13:48

JBR

Sezona 2020 v enduru v obraze

Ahoj všichni.

Co se jezdí u nás je asi známé a není třeba se k tomu vracet.Je možná dobré se podívat co se jezdí i jinde a podle toho se zařídit.Tratě,které všichni objedou s prstem v nose asi moc atraktivity pro diváky nepřinesou  a tak pořádat soutěže ,,jen aby se něco jelo" možná nejsou tím pravým tahákem pro  široké masy.

Mrkněte tedy na to,co by se asi divákům líbilo i když jezdci...???

Zdravím Honza Benda

https://www.youtube.com/watch?v=aSl3KVLu1XA

Poděkování aneb tak já tedy končím

Ahoj přátelé endura.

Na konci sezony 2019 jsem dostal na zlatém podnosu tuto báseň.Možná autor ani netušil,jak je trefná a aktuální:

Tak já se tedy hoši loučím,

nemá to cenu ,vážně končím .

Občas se to povedlo,

jenže to stejně nikam nevedlo.

Z vážných zdravotních důvodů

sklidím šipky a mlíko na půdu.

Courat budu o holi na Plesník,

fňukat a ždímat kapesník.

Tak to je.Stejně už současnému enduru nerozumím a tak je třeba uvolnit pozice mladším a netvářit se,že vše visí jen na starém dědkovi.Nebudu zde vysčítat co jsem kdy dělal a jak/ i když přes 80 uspořádaných závodů je asi dost/.POdstatné je,že JBR enduro team Pačejov jede dál a já už si budu jen užívat konkretní posty jako případný pomahač  a nebo divák na jednotlivých podnicích.Nevím kdo mi kdy pomáhal a tak bych na někoho zapomněl-všem s velkou úctou děkuji,ale musím zde poděkovat hlavně Radku Škachovi za opravdovou a hlavně/ se mnou/ mnohdy hodně náročnou spolupráci.Poděkovat musím také všem jezdcům,kteří se zúčastňovali mnou pořádaných závodů i za někdy hodně velkou toleranci.

Mám v plánu ještě nějaký sranda podnik v podobě BOMS/tam kde člověk začínal ,by měl také končit/  a to bude asi vše.

Vám všem děkuji za přízeň a někdy, někde  .....AHOJ:

Zdraví Honza Benda st.

 

Jedem dál.

Ahoj všichni .

Po nepěkné zkušennosti s Covidem  jsme tu opět s JBR enduro teamem Pačejov.Závody připravené se nekonaly a když vidím zpětně počasí ,asi by to byl pěkný mazec.Uvidíme jak to bude s omezením pohybu a sportu .Máme vše připraveno ,ale ...uvidíme.

Zatím zdravíme Honza Benda

Sezona 2021 v enduru

Velmi příjemná zpráva pro milovníky endura.Kalendář MČR v enduru spatřil světlo světa a bude se na co těšit.Na několika závodištích,kde ,,už se nikdy,nikdy,nikdy nemělo jet MČR" se opět pojede a tak se povedlo dokonce rozdělit seriál na klasické enduro a sprint.Pořadatelé osvědčení,zkušení a tak hurá do nové sezony.

Zdravím Honza Benda

Plakát endurosprint 2021

Enduro 2021

2021  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat