logotype
19 -September -2017 - 17:18

JBR

Vezeme to domů.

Tak a máme šestku za sebou.
KP enduro tým ,ve kterém startuje i člen JBR endruroteamu Jan Vašta úpěšně dokončil letošní ISDE ve Francii a vrací se domů.Závěrečný motocross dokončil Jenda na 8. místě v rozjížďce.
Vypadá to ,že konečně dojen na Zlatou  a tak se očekává na návrat domů a aktuální dojmy z celého působení.
Gratulujem a zdravíme Honza Benda

Aktuál z ISDE Francie 2017.

mám tu takové šuškjanydy ze šestky.
Především,že Patrik Markvart je zraněný a už nejde dále!
Další šuškanda je,že Francie a i Austrálie má po jednom zraněném jezdci a je to na hraně .Jedou prý s drobnými zlomeninami a také se šušká,že bude zrušen závěrečný motocross.Francie tím chce eliminovat možnost ,že přijdou o první místo.
Chvilku se na výsledcích objevila i penalizace 1 minuty pro Francii,ale za chvilku zmizela.
HMMM to jsou mi věci 
Zdraví HOnza Benda

Ahoj přátelé endura.

Po čtvrtém dnu jsou opět všichni v cíli a v pořádku.Po včerejší , 300 km dlouhé, etapě se začínají  objevovat první závažnější problémy.Kluci mají na mnoha částech těla krvavé  a bolestivé  odřeniny od chráničů a všech možných doplňků apod..Včerejší etapa vedla novým prostorem a byla velmi ubíjející.Je však pravdou,že místy vedla městy,přes hrady a po schodech měst apod..Po dojedzu stačili kluci ještě přezout a udělat pravidelnou udržbu.
Stále se držíme okolo 35.místa a dnes opět stejná etapa po stejné trati.
Držme palce a zdravím Honza Benda.

ISDE Francie 2017.

Zdravím všechy a jen pár zpráv  z Francie.
Všichni jezdci KP enduro týmu dojeli v pořádku do cíle etapy.Jen Míla KOnopásek si užil perný den.Bez zadní brzdy si  téměř celý  den dojížděl na doraz v časových kontrolách a na odpočinek nebyl čas.Má tedy jeden perný den za sebou.Dnes se závadu pokusí odstranit a potom se uvidí.

2017  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)Jak vybrat nejlepší protein pro růst svalů