logotype
04 -July -2022 - 18:02

JBR

MČR v Úterý

Ano tak to je.NEjedná se však o omyl ale o info o závodech MČR v enduro sprintu.Tento první závod se odjel za extremního počasí kde nebyla nouze o sníh,velké množství bláta a ...opět vynikající časomíru certifikovanou Autoklubem ČR.Jelikož se v tomto směru čekal další průšvih,už předem byla vybrána osoba,která měla řešit případné a očekávané nesrovnalosti ve výsledcích.Zřejmě z thoto důvodu celou sobotu nešly výsledky u MČR.Z našich se zúčastnil Jan Benda-celkový výkon skvělý a bylo by to dobré,ale zřejmě k mé stálé prostořekosti mu tam vymalovali 18 trestných minut a bylo to .Ještě lépe dopadl jeden z německých jezdců,kterému tam vymázli 11 tr.minut,které chytil jezdec před nímCry .

Dalším našim zúčastněným byl křest naší mladé naděje Tomáše Holého.Teprve 16tiletý se probíjel na chvostu startovního pole ,ale v sobotu nedojel a v neděli se posunul o několik míst vpřed.Zaplatil tak nováčkovskou daň,ale nyní pilně trenuje a těší se na další závod.

Zdraví Honza Benda st.

Nové koště aneb JBR jede dál.

O tomto víkendu se sešli členové JBR enduro teamu Pačejov z.s. aby projednali zásadní změny ve vedení  a systému JBRka.Logická změna musela přijít a byl již očekávaná.Odstupující předseda-tedy já-poděkoval všem za činnost a reprezentaci. Novým předsedou byl zvolen Jan Benda ml., místopředsedou byl zvolen Michal Koželuh , pokladníkem Jan Drnec.Novému vedení přeji mnoho úspěchů v další činnosti.

Dále byl jako součást dne proveden úklid areálu ,,Na Transgáči" a jeho příprava na sezonu s možností stálého treninku.Zajímavé výsledky přinesly jednotlivé měřené testy,kde se mládí srovnávalo se zkušenostmi starších jezdců.

Zdraví Honza Benda st.

 

 

 

 

Kontrolní závod JBR enduro teamu Pačejov-Enduro Strážovice 2022

19.březen,Strážovice u Pačejova,velmi příznivé slunečné jarní počasí a 90 účastníků na startu kontrolního závodu v klasickém enduru.Trať tentokráte již v plné režii mladšího vedení JBR teamu a tak na hraně průjezdnosti.Zrádné bažiny se propadly již ve druhém kole a tak dostatečné množství pořadatelů mělo poměrně hodně práce po celý závod.Test částečně na strništi a v přilehlých remízcích,spíše jezdivý.Vyhlášení tentokráte proběhlo na ozvučeném závodišti.Cca 20% odpadlých jezdců,ale celková spokojenost účastníků z celé republiky.Smyslem soutěže je prověřit připravenost jezdců JBR et na sezonu a tak jsou podmínky dost tvrdé,ale většina účastníků vyjádřila s kvalitou tratě spokojenost.Jediná klasická soutěž v letošním roce je odjeta a tak pro letošek je s klasickým endurem konec.

Zdraví Honza Benda st.

Startovní rošt zaplněn

Smršť,která se strhla okamžitě po přihlašování zapříčinila,že startovní rošt na kontrolní závod JBR enduro team u Pačejov je zcela zaplněn a je na hraně propustnosti tratě.Od této chvíle již není možnost se přihlásit a tak poslední soutěž na Pačejovsku bude asi opravdu se vší parádou.

Info které mám je,že centrum,start i cíl bude u kompresorové stanice Net4gas Strážovice,kde bude také vyhlášení výsledků krátce po skočení soutěže.Přejímky od 7.00 hod a start 1.jezdce v 11.00 hod..Více info se budu snažit přinést jak je obdržím.

Zdraví Honza Benda st.

2022  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)