logotype
22 -October -2024 - 09:36
Nesnesitelné horko a všudypřítomný prach soupeřily mezi sebou o zdraví i životy jezdců.Perfektně připravená trať však snášela vysoké sucho i nápor motocyklů a tak se závodilo až se za motocykly prášilo a to pořádně.
Naši si vedli od začátku výborně a vedení týmu se nadnášelo pýchou,ale po několika testech se situace začala měnit.Ukázalo se,že testy obsahují některé záludnosti,které mohou překvapit a naráz změnit pořadí o několik míst.Zázemí se snažilo připravit ,,vařeným" jezdcům maximální podmínky a tak byla stále připravena lázeň s vodou a mokré ručníky  a samo pití.
,,Ozdobou soboty bylo Kucíkovo píchlé kolo ,takže než jsme sehnali po depu duši a udělali kolo byly tam 4 ostré minuty a penalizace 240tr.bodů. I přesto Jenda dojel na skvělém 14 místě  v Cčkach. Čenda  Benda to dával ve dvojkach a E1 od začátku skvěle,ale ke konci endurotestu spadl v prachové mlze do hluboké koleje  a propadl se na 4 místo.V závěru posledního testu však máčknul,udělal 20!!!!! vt. na jezdce před ním  a poskočil za hlasitého povzbuzování a mého huronského řevu na druhé místo.Jenda Vašta rohlík makal od začátku a jezdil časy srovnatelné s naší enduráckou špičkou.Bylo vidět velkou fyzičku a zkušenost ze zahr.startů.7.místo po sobotě byl super úspěch.To se ještě však čekalo na naše největší železo v ohni-zahraničního  jezdce v   V1 na Jana-Vittoria z Itálie/Jan jsme ho přejmenovali,protože všichni jezdci byli Janové a tak byl nakonec Jan i Vitto/. Rval se s náročnou trati a velkou konkurencí a nakonec za maximální podpory v depu i na trati ............................................................zvítězil.
JBR dresy na bedně, nálada skvělá a spokojenost vedení JBR enduroteamu .

Nezbývá než poděkovat všem jezdcům i doprovodu.