logotype
14 -June -2024 - 23:58


MČR Haruda cup se prý také nepojede,ale když se nepojede nic ostatního,tak se možná také pojede a Mirďa s liščím ohonem to nakonec zvládne.:-(
MČR v enduru a sprintu se určitě pojede a tak máme zatím Kozojedy,Brodeslavy,Mšeno/již nyní tři velmi hezké a kvalitní závody/ a k tomu bude určitě Úterý/tentokráte snad více endura než crossu a kež by se rozhodovalo na enduroúsecích/ a také určitě motocrossový sprint Chomutov a máme kalendář a to se ještě čeká na první jarní závod.
CMAS pojede určitě dva závody v Šiklově mlýně,kde umí uspořádat velmi hezké a kvalitní závody s perfektním zázemím a několik crosscountry .
Je pravdou,že crosscountry se již přežilo a bylo by na čase,kdyby se pořadatelé těchto závodů alespoň trochu snažili uspořádat sprintenduro-kapacity i zkušenosti na to mají.
Plán JBR enduroteamu je pro letošní rok ještě nejasný.Někteří jezdci přezbrojili na crossové motocykly a tak zřetelně vypadli z možnosti jet klasické enduro.Jan Benda a Jan Vašta mají nové stroje v podobě zánovních míchacích strojů na maltu a povinnosti z toho plynoucí a tak bude zodpovědnost ležet na bedrech tří Italských jezdců pod vedením V.Lewaggiho a Jana  Kuncendorfera.
Plánovaný jarní závod se bude konat na staveništi ve Štěpánovicích a speciál test bude na pozemku č.850/5.
MOžná se začne uvažovat o PITBIKE cupu ve Strážovicích a jiných aktivitách.
V plánu je Branná soutěž veteránů .,,Clasic BOMS Pačejov" a na podzim je v plánu clasic enduro,,Memoriál Milana Raisera" a součátí tohoto závodu by mělo být ,,setkání legend" , ale to už asi polezu po čtyřech a to se závody špatně připravují.
Zároveň se letos  chceme podívat také za hranice a podzim je tam hodně našlapaný.
Zdraví Honza Benda

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2024  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)