logotype
25 -September -2023 - 09:16
1. V dalším závodě ETK cupu v crosscountry ve Smolných pecích se nám podařilo opět získat medailovou pozici a to díky Myšákovi-Michalu Koželuhovi.Michal na sobě letos opravdu hodně pracuje a je to vidět.Perfektní rychlou jízdou se držel hodně dlouho na druhé pozici a nakonec jen pád ho odsunul na třetí místo.
2.   6.7. se jede další závod tohoto seriálu a budou to Přeštice  závodiště na Prioru.Účast se opět čeká na maximum.
13.a 14. 7 se jede asi nejhezščí a určitě nejnáročnější závod endura  v Liblíně.Paramtry závodu nesporně na úrovni ME a tak se hodně  jezdců chystá na toto kolbiště.
3.naše řady jsou momejntálně oslabeny o Jiřího Tesaře-Tesáka,který se dává dohromady po prodělané nemoci a snad už se vrátí  z nemocnice a bude alespoň sekundovat v časovkách v Liblíně. Obdobně je tomu i se ,,starostou"-Peťou Divišem.Po dravém treninku skončil s komplikovanou zlomeninou klíční kosti v nemocnici/ ve vedlejším pokoji  od Tesáka/ už je po operaci a tak si bude muset dát na na nějaký čas pohov.
4. Vrátil se se nám naše posila z Italského kraje   Vitorio Lewagi  a  tak máme další železo v ohni  a v Liblíně opět čekáme medaili  z jeho kategorie 50+.
Zatím zdravím HOnza Benda

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2023  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)