logotype
25 -September -2023 - 07:30


Jednoznačně opravdu absolutně profesionální a to po všech stránkách.Ozvučení,scénář,vedení celého večera,mluvené slovo účastníků Dakaru prošpikované videem,výzdoba v podobě fotografií a samozřejmě /dle mého odhadu/ kolem 150 chlapů,kteří si maji co říci.To byl večer s panem Zlochem.Zážitky obou účastníků byly opravdu zajímavé a to nejen co se týče závodů,.ale i o prostředí ve kterém se jede a zkrátka všechno co může člověka o Dakaru zajímat.
Já osobně bych seděl snad celý večer a celou noc/i když se přiznám ,na chvilku mi padla hlava/.
A tak na závěr jsem přednesl jako první otázku ,na kterou  mne a snad nejen mne nejvíce zajímala odpověď.
Kdy bude další pokračování takovéto super akce.
Jsem rád,že jsem dostal odpověď.Na konci února bude další díl a to tentokráte o enduru a jeho problémech a tak vůbec.Já osobně jsem přesvědčen,že Jenda Honďák povede tuto akci se stejnou bravurou jako tu v pátek v Točníku u Klatov.
Zbývá tedy moc a moc poděkovat za super akci všem,kteří se podíleli na její přípravě a realizaci.Klobouček hodně dolů aaaaaaaaaaaaaaa.................................ještě jednou dík.
Takovéhle akce tu chyběly.
Zdraví HOnaz Benda

p.s. -ještě jeden názor z mé strany.V dnešní době se dosti nahlas hovoří o neuznávání autorit ,našich bývalých jezdců,ale jak je může někdo ctít a uznávat,když je nikdy neviděl a vlastně je ani nezná.Byla zde tedy hozená rukavice těmto bývalým českým jezdcům-vzorům naší generace a je dobře,že ji pan Stanislav Zloch zvednul.
Pane Zloch děkuji a těším se  na další akce s Vámi.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2023  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)