logotype
28 -October -2021 - 02:07

JBR

A máme odjeto aneb výsledková komedie -třetí dějství.

O uplynulém víkendu se je další závod MMČR v endurosprintu.Většina jezdců asi očekávala velkou změnu v časomíře a dočkala se.Vlastně se nic nezměnilo.Ale od začátku.Účast poměrně skvělá,konkurence také a to i díky zahraničním jezdcům.Trať v  Úterý velmi hezky připravená,sjízdná a dobře označená pro všechny kategorie a za každého počasí.Dva měřené testy -vlastně ani nevím jestli změřené a nebo jen měřené-a dobrá organizace.Naši se zúčastili v poměrně omezeném počtu.HOdně časově zaneprázdnění jezdci JBR et vyčkávají na klasické enduro ,ale co se vůbec pojede je ve hvězdách.

Co se však opět povedlo byly výsledky ,,certifikované časomíry AČR".Hned v první měřeném testu např. jezdec Škuta opustil trať tak nešťastně,že spadl do menší rokle vedle tratě a tak mu nezbylo,než voláním o pomoc přivolat pár diváků,kteří mu pomohli beznadějně umístěný motocykl dostat zpět na trať.Bylo to cca 30m ode mne,ale jako pořadatel jsem nemohl opustit svuj post.A hle v cíli nejlepší čas a naládoval všem přes půl minuty!Jak se následně výsledky opravily nevím,ale ...???

Nevím ,kdo a jak za touto časomírou stojí,ale je jasné,že  čipy jsou jen atrapy pro uklidnění jezdců a smysl takových závodů je asi někde jinde/jde o muj názor/.

Ohledně sezony se rojí zprávy,že Mšeno se již nepojede a tak nás čekají Plasy/uvidí se, zda se pojede kategorie přeboru ,,C"/Hrobčice v podobě klasiky ? a Benešov u  Semil.Závěrečný závod sprintu v Jiníně je po loňské jezdecké komedii s velkým otazníkem a v případě,že nedojde k radikálním změnám ...??

Takže máme na chvilku klid zbraní a můžeme v klidu posečkat,než nám zemědělci vysečou louky a snad i první strniště.

Zdraví Honza Benda

https://czechenduro.cz/index.php/news-2/2447-vysledky-mmcr-a-pcr-endurosprint-uzery-12-13-6-20202

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2021  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat