logotype
23 -October -2020 - 01:25

JBR

JBR v Drmoulu-opět bedna a výsledky?Výsledky!

Zdravím přátele endura.

Jak sej již psal,letošní sezona se bude odehrávat pouze v rámci sprintu a jak se ukazuje,tento styl bude asi v budoucnu jedinou záplatou v klasickém enduru.Závody se jezdcům líbí,přitáhly nové jezdce a tak to vypadá,že budoucnost endura je ,,zajištěna".Tratě se realizují v uzavřených areálech a nebo kolem nich což je z pořadatelského hlediska podstatně snažší,než dávat dohromady trať klasického enduro a co je hlavní je snáze uhlídatelná proti blbečkům,kteří ji devastují po náročném úklidu.Možná se najde nějaký blázen/jako já/který se bude snažit udržet klasické enduro,ale stejně je jistý jeho zánik.

O uplynulém víkendu se jel další sprint MMČR a to tentokráte v Drmoulu u M.Lázní.

Pořadatel si dal opravdu záležet a tak crosstest na cca 2,5 min a k tomu endurotest na neuvěřitelných cca 13-16 minut,to byla výživa.Z našich se zúčastnili Jan Drnec,Jan Bureš-zvaný Babiš,Jan Vašta a Jan-Michal Koželuh s dcerou Kájinou a nový člen týmu Lukáš Lindauer.Zajímavostí byl start německých jezdců v čele s Edy Hübnerem.

Kájina také předvedla nejlepší výkon a v sobotu si vystoupala na bednu pro stříbro v nejmladší kategorii.Michal Koželuh  stále hledá možnosti své poraněné nohy,Jan Drnec si zvyká na přeborovou střelbu a Jan Bureš se teprve rozkoukává a hlavně padá.Kájina Koželuhová svou rychlou a bezchybnou jízdou v nejmaldší kategorii nenechala nikoho na pochybách,že se s ní musí již stále počítat a tak na bedně byl opět vidět dres JBR.

Jan Vašta si v prvním endurotestu ustlal tak nešťastně,že nechal pod páčkou spojky prostředníček  a tak zbytek sobotního a celý nedělní závod jel s patřičně nateklým a promodralým prstem a to se nedá.Jel s maximálním úsilím ale více než na 6.místo to nestačilo.

Čekalo se na start našeho nového člena Lukáše Lindauera.Startoval v kat.,,C",protože se nestačil včas přihlásit.Jeho jízda je hodně rychlá a Luky má na hodně dobré umístění,ovšem když ....se dobře spočtou výsledky.U našeho jezdce si časomíra zažertoval tak,že mu napočetla čas na dvou testech  za celé kolo a tak míst cca 14 minut mu tam přimázli 2x minut 44.Nikdo to neřešil a v podstatě ani nikdo nechtěl a tak premiera byla hodně hořká a to je certifikovaná časomíra  na MMČR.Je to škoda,protože Lukáš zajel možná do 5.místa a a a a a  takhle nic.

Takže na víkend 11.7. se těšíme na známou trať do Jinína,kde se asi na trati nic nezmění a tak motocrossová trať a k tomu něco jak známe již z minula,ale změny asi nečekejme.Trať bude vyhovovat spíše crossovým jezdcům a tak se asi rozhodne mezi nimi a uvidíme kdo se ještě objeví ve startovním poli.

Zdraví Honza Benda

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2020  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat