logotype
17 -January -2019 - 15:09

JBR

Podzim v enduru.

Krátký report  dění v enduru.
Tento víkend se jede další závod v crosscountry  ETK  a to tentokráte v Merklíně u Přeštic.Uvidíme jak se pořadatel popasuje s podmínkami v této lokalitě.Sám jsem jednou oslovil majitele tratě  s myšlenkou na pořádání závodu,ale neumožnil to nařízení povolený rozpis akcí na tomto závodišti.


Další týden 20.-22.10.už se těšíme na závod MS v enduru v Německém ZSchopau těsně za našimi hranicemi /ubytování je možné ještě na Sv.Šebestiánu/a potom nás čeká v K.Varech opět crosscountry ,,Chcíplá Sojka ",další závod crosscountry 4.11. ve Vstiši u Rádi Bezděka  no a když dá nebe počasí tak  následně týden po  11.11. se jede závěrečný závod a to opět konečně v klasickém enduru ve Strážovicích u Pačejova.Jde o kratší závod spíše ve stylu sprintu-je to přispůsobeno počasí ,ale s novým testem .
Tak to je už snad pro letos vše i když záleží  na počasí .
Zdraví Honza Benda

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2019  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde