logotype
18 -November -2018 - 03:34

JBR

JBR opět vítězně na bedně-memoriál J.Kuklíka-Benešov.

Velmi vysoká jezdecká úroveň se sešla na dalším ročníku Memoriálu Jaroslava Kuklíka v Benešově.Perfektně připravený víkend se vším co k závodům patří včetně freesteilu Libora Podmola a velké množství nadšených diváků.Naše barvy hájili dva jezdci a to v hobby open Jan Kuncendorfer KTM 300 a Jan Vašta kat.Open sport- KTM 350.


Sobotní závod začal vyřazovacím závodem v super extrem enduru,kde startovali čtyřčlenné skupiny.Tam obsadil Jan Vašta 3.místo.
V neděli se pokračovalo sprintendurem,který obsahoval dva perfektní testy a krátký přejezd a jel se na pět kol.Tam obsadil Jan Kuncendorfer 2.místo dvě vteřiny za prvním a Jan Vašta také 2.místo.
Oba jezdci tedy splnili svou roli a patří jim poděkování a gratulace.
Co říci k závodu jako takovému?Naprosto bezkonkurenční příprava a realizace.Velké množství diváků,skvělé ceny a úroveň mezinárodních závodů jak v Německu.
Vyvstává pouze otázka,proč takový závod není zařazen a zrelizován v seriálu MČR v enduru.
Pořadatelům -víceméně rodině Kuklíků- patří velký dík a uznání.
Zdraví Honza Benda

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2018  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich