logotype
18 -November -2018 - 03:34

JBR

JBR opět vítězně na bedně ETK Dobřany.

I když se další závod seriálu ETK měl jet v Přesticích,  z technických důvodů bylo rozhodnuto o náhradní variantě  v podobě Dobřanského závodiště.
Kotlina známá offroudovými závody se přemalovala na crosscountry a závody se opravdu povedly.


Zpočátku sice ranní déšť  vytvořil pěknou klouzačku,ale po oschnutí se závodilo naplno na velmi pěkném povrchu.
Z našich zástoupců se na 6.příčku vyšplhal stále se zlepšující Myšák/Michal Koželuh/, na druhé místo v Hobby dosáhl Tesák/Jirka Tesař/ , ten má letos sezonu A1a jeho jezdecký styl je na očko fantazie.Po celozávodním vedení se před cílem propadl na druhé místo a stíhací jízda už nepomohla .Ve veteránech je to stále stejné.Souboj mistra světa Oty Kotrby s naším,o deset let starším, německým zástupcem Otto Reittbergrem na druhém místě a potom dlooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooouho nic  a potom někdo.No a v ,,oupnu " bezkonkurenčně na prvním místě Jan Vašta.
Prozatím si dáme od country pausu a o tomto víkendu jedem na závod jediného českého seriálu v enduru  do severočeské Bíliny.
Zdraví Honza Benda

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2018  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain