logotype
17 -January -2019 - 15:09

JBR

JBR hodnotilo i plánovalo.


Na pravidelní zimní schůzi JBR enduroteamu se především hodnotila minulá sezona .Poměrně úspěšný tým několika jezdců a obslužného personálu se může pochlubit několika úspěchy na národní a i mezinárodní úrovni.


Především výkony Jan Vašty v národním mistrovství v enduru  a jeho fantastické vystoupení  na závěrečném závodě v ZSchopau byly vynikající.Další výkony Jan Bendy Jun.,Jan Matějky ,Petra Diviše a skromného a málomluvého Jan Kuncendorfera  jsou výborným výsledkem celoroční práce.Nesmíme také zapomenout na skvělého Michala Koželuha a stylově příkladného Jirku Tesaře.Nutno však vzdvihnout famozní stálé medailové výkony našeho zahraničního italského veterána Vittoria Lewagiho a dalšího výborného Italského člena týmu Simona Federicziho,který se zúčastňuje Italského mistrovství v enduru.
Oproti letem minulým se rozbíhá v rámci našeho týmu i sekce veterán,kde se Jiří Nový st. a Jiří Nový ml. zúčastnili několika klasických veteránských soutěží též s vynikajícími výsledky.
Na letošní rok bylo naplánováno několik akcí ,které by měli začít březnovým kontrolním a zároveň přípravným závodem JBR enduroteamu.Pokračovat by se mělo ve volných termínech několika treninky a uspořádáním klasické BOMS pro veteránské motocykly.
Ohledně účasti bylo rozhodnuto jet celý seriál MČR pod AČR s účastí na dvou závodech MS a to na Slovensku a v Zschopau.
Seriál MČR pod AČR je na letošní rok až příliš ,,náročný" a tak se většina jezdců rozhodla absolovat jen některé podniky .
Jiný seriál není v plánu,snad je některý závod ETK cupu.
Na závěr  se ještě poděkovalo všem za vzornou reprezentaci týmu a poděkování též směřovalo na všechny,kteří zabezpečovali pomoc při jednotlivých akcích.
Zdraví Honza Benda

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

2019  Enduro JBR   všechna práva vyhrazena. Majitel flandermann | update for berny (netlife-ultimate.eu)„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde