logotype
19 -April -2024 - 22:37

Jelikož to máme týmově rozjeté, startovali na tomto závodě Jiří Nový a Jiří Tesař -tesák.
Tesák si dojel pro hezké druhé místo a tak dodáváme jeho report a fotky.
O tomto seriálu je známo,že zrovna nevyniká velkou oblibou, ale je to seriál a tak se občas i na tomto závodě sejde dobrá konkurence.Sedlčany však svou stavbou tratě už dávno nepatří na seznam oblíbených závodišť  crosscountry a tak se závodníci spíše rozjedou na místní  oblastní cupy a závody,které mají vysoce převyšující úroveň.
Zde autentická zpráva od Tesáka:
,,Zdravím, tak info ze Sedlčan, trať celkem rozbitá, chvíli v lese,chvíli po asfaltu,chvíli po motocrossové trati. Musím se přiznat že sem si tam jel pro pohárek a tak trochu jsem tušil, že tam nikdo nepojede a také, že jo. V kategorii nás startovalo asi 11 a z toho nás dojelo 9 . Start jako vždy super, ale  po 300 metrech v čele jsem si to zašlápl,všichni mi předjeli, ale hned v tomto  kole jsem byl na třetím- 4 místě. Tedy myslel jsem si, že na  3. a postupně sem dojel až na první ... ale omyl .. na druhé, poslední kolo jsem nikoho za sebou ani před sebou neviděl a tak sem to dojel na jistotu s doměnkou, že sem na prvním místě. Až ve  výsledcích jsem zjistil, že jsem bohužel druhej, po tom zmatku jak jsem si to zašlápl,  mi jeden závodník nějak vypadnul a já neveděl, že přede mnou ještě někdo je, protože časomíra ukazuje jen čas a ne pořadí .. a bohužel nějaký Šefrna přijel tedy do cíle asi o 4 minuty dříve než já."